وقتی در سال 2012 در یک به پردیس جان سالم به در کردم ، زندگی من شروع به چرخیدن در مورد یک سوال مفرد کرد: چگونه زنده بمانم؟ معنای زنده ماندن چیست؟ من الان کی میشم؟

این مقاله شامل اشاراتی به جنسی و آزار و اذیت است که ممکن است برای برخی از خوانندگان تحریک شود.

Inej Ghafa در Leigh Bardugo را شش نفر از کلاغ ها و کج پادشاهی است نوع بازمانده خشونت های جنسی من همیشه می خواستم به نوع، بیمار، مهربان، و قوی: مانترا درونی او - "صعود ، اینج" نیز برای من یک مانترا شد.

بارگوگو از تأثیر ضربه ای که بر بازماندگان در سریال " شش کلاغ " خود باقی مانده است ، دور نمی ماند ، به همین دلیل است که من تا حدودی به همین دلیل به این کتاب ها علاقه مند شدم. این تمایل برای کاوش در جنبه های تاریک زندگی بود که مرا به اولین رمان بزرگسال او ، خانه نهم جلب کرد. این کتاب در گلکسی "الکس" استرن ، دانشجوی سال اول دانشگاه ییل است که متناسب با قالب "معمولی" یک دانشجوی Ivy League نیست. او ترک تحصیلات دبیرستانی است که برای مقابله با گذشته آسیب زای خود و توانایی غیرمعمول دیدن خاکستری ها یا ارواح در حال قدم زدن روی زمین از مواد مخدر استفاده می کرد. او در ییل تحت شرایط توافق غیرمعمول است: در ازای پذیرش و شهریه ، به عنوان عضو خانه لته فعالیت می کند ، که فعالیت های انجمن های مخفی دانشگاه را نظارت می کند و آنها را از دست زدن به جادوی ممنوعه باز می دارد - یا حداقل معتدل بودن بیش از حد. .

خانه نهم برای همه کتاب نیست. این کتاب در مورد بازماندگان است که کلمه سخت زنده ماندن را انجام می دهند .
الکس استرن همانند اینج زنده مانده است. او از مرگ بهترین دوستش هلی جان سالم به در برد ، یک عمر از دیدن گرایس ، خشونت خیابانی ، اعتیاد به مواد مخدر و سوء استفاده جنسی در دوران کودکی. اما الکس یک بازمانده فرارتر و کمتر آمرزنده تر از اینج است. در جایی که اینج در ایمان خود آسایش پیدا می کند ، الکس هر گونه راحتی بالقوه را رد می کند. او به خودش اجازه نمی دهد که در ییل در خانه احساس کند . او هرگز فراموش نمی کند که دید او از گریس او را آزار داده و عذاب داده است. تنها دفعاتی که او به خود اجازه آرامش می دهد ، زمانهایی است که او با دارلینگتون ، عضو ارشد و عضو یل عضو لتی که او را راهنمایی می کند ، و پروفسور بلبام ، که به آلکس پناهگاه و شغلی ایمن ارائه می دهد ، می باشد.

خانه نهم برای همه کتاب نیست. این کتاب در مورد بازماندگان است که کلمه سخت زنده ماندن را انجام می دهند -  و الکس تنها نیست. اسپویلرهای پیش رو. در لحظه ای آزار دهنده برای خواندن ، دوستش رحمتی توسط دانشجویان کالج سوءاستفاده از مارک قدرتمند جادو مورد حمله قرار می گیرد. رحمتی مانند من ، بازمانده از حمله به دانشگاه است. مهاجم وی حمله را به تصویر کشید و آن را منتشر کرد ، چیزی که احساس می کرد خیلی آشناست. متهم من با سوء استفاده از دیگران فریاد زد که انگار این یک فتح جنسی اجماع است.

هنگامی که الکس اتفاقاتی را که برای رحمت رخ داده است ، کشف می کند ، او از یک سحر و جادو ممنوعه برای پاک کردن فیلم های منتشر شده استفاده می کند و علناً از قاتل Mercy خجالت می کشد. این یک روش قدرتمند و تاریک برای مقابله با خشم و شرم است که بازماندگان هم اغلب پس از خشونت جنسی احساس می کنند. من در مورد همه بدترین راه هایی که می توانم زندگی مهاجمم را برای ماه ها پس از آن که برایم اتفاق افتاد ، بدبخت کنم. اما من جادوی تاریک ییل خانه نهم را در اختیار ندارم. در عوض ، قسمت های Dexter را دوباره بازنویسی کردم و داستان های داستانی را در اتاق خوابگاه خود نوشتم.

هرچه آرزو می کنم مثل اینج یک بازمانده باشم ، گاهی اوقات مثل رحمت هستم. من تلاش می کنم خودم را برای آنچه اتفاق افتاده است سرزنش نکنم و در اعماق شرم احساس عمیق کنم. و گاهی اوقات من الکس هستم: شریر ، محافظ ، محتاط و وحشتناک که اگر به خودم اجازه دهم درباره آنچه اتفاق افتاده است فکر کنم ، هر کاری که برای آن کار کردم ، در اطرافم خراب خواهد شد.

. وقتی با همسرم ازدواج کردم ، افسر ما در این مراسم نقل قول مورد علاقه من را از خانه نهم به اشتراک گذاشت : عشق "دو نفر است که همان طلسم را بازی می کنند."
الکس با استفاده از قدرت و معجون خود ، کتاب را خرج می کند تا بفهمد چه کسی یک دختر محلی New Haven را کشته است ، برای کمک به رحمتی در برقراری عدالت ، برای یافتن دارلینگتون هنگام ورود به پورتال و هرگز برنگشت. اما او همچنین از قدرت خود برای مقابله با آسیب های شخصی خود استفاده می کند. او از توانایی خود برای دیدن گریس به نفع خود استفاده می کند. او حتی هویت خود را دوباره جلب کرد و تصمیم گرفت از اسم نامگذاری شده خود ، کهکشان ، با صدای بلند در صحنه ای بخصوص آزار دهنده استفاده کند. دو سال پس از به من ، نام من را به آلاین تغییر دادم . با انجام این کار ، من توانایی خود را برای تصمیم گیری در مورد اینکه من کی هستم و منظور از بازمانده بودن است ، دوباره فهمیدم.

چند هفته پیش ، وقتی با همسرم ازدواج کردم - زنی که بعد از حمله به دانشگاه و در کنار من ایستاده بود و همه داستانهای بد انتقام من را می خواند - افسر ما در این مراسم نقل قول مورد علاقه من را از خانه نهم به اشتراک گذاشت : عشق "دو" افرادی که همان طلسم را بازی می کنند. " جادو در مجلس نهم اغلب برای تحمیل درد استفاده می شود ، اما این طور نیست. سحر و جادو می تواند برای عشق مورد استفاده قرار گیرد ، مانند نوعی که با همسرم در میان می گذارم ، و نوعی که با دوستانی که در روزهای ابتدایی بعد از حمله من به من حمل کرده اند ، به اشتراک می گذارم. من همچنین شش مورد کلاغ مورد علاقه خود را خوانده امدر نذوراتم نقل کنم ، که اینج به کاز گفت ، و نیز یک بازمانده از تروما: "من تو را بدون زره خواهم داشت." من به طور طبیعی بازماندگان هستم ، زیرا من در اثر چیزی آسیب زا زندگی کرده ام ، اما من نیز با انتخاب خودم یک بازمانده زنده هستم ، زیرا نمی گذارم آن تجربه قدرتم را از من دور کند. این پیچیده ، کثیف و همیشه ملایم نیست ، اما من زنده ماندن را انتخاب می کنم. دوست دارم انتخاب کنم

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : مورد ,استفاده ,خانه ,الکس ,زنده ,کتاب ,زنده ماندن ,برای مقابله ,مورد علاقه ,همان طلسم ,اتفاق افتاده ,آنچه اتفاق افتاده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب رایگان دانشگاهی بانک دانش نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی به صورت تضمینی و 24 ساعته جزوه های پزشکی نمایندگی رسمی محصولات غذایی شرکت تکسو هیأت انجمن های ورزش های رزمی شهرستان خرم آباد Yolanda فروشگاه اینترنتی قرمز